W niedzielny (14.01) wieczór w kościele pw. Serca Pana Jezusa w Dąbkowie odbył się wyjątkowy Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek „Śpiewajcie i grajcie Mu…”.

Przed publicznością wystąpili: młodzi artyści ze Studia Piosenki MDK w Lubaczowie, Zespół „Gwiazdki” oraz Zespół Śpiewaczy „Niespodzianka” z Krowicy Samej, Zespół Pieśni i Tańca „Kresy” z gminy Lubaczów, Męski Zespół Śpiewaczy „Zacier” z Obszy oraz Zespół Folklorystyczny „Roztocze” z Tomaszowa Lubelskiego.

Występu artystyczne poprzedziły życzenia, które złożyli Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel oraz Dziekan Dekanatu Lubaczowskiego ks. proboszcz Andrzej Stopyra. Koncert, zakończony wspólną kolędą wszystkich wykonawców, prowadziły Marta Tabaczek i Magdalena Czuryło.

Składamy podziękowania wszystkim Zespołom i artystom za przyjęcie zaproszenia do udziału w tym muzycznym wydarzeniu, a słuchaczom koncertu składamy ukłony za przybycie i wspólne śpiewanie. Dziękujemy także akustykom, prowadzącym koncert, Dyrekcji i pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie, sołtysowi sołectwa Dąbków  za przygotowanie i organizację tego spotkania – czytamy na stronie Gminy Lubaczów.

Galeria zdjęć.

Obejrzyjcie także kilka fragmentów koncertu:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here