Miejski Dom Kultury w Lubaczowie ogłosił przyjmowanie zgłoszeń do IV Świątecznej Gali Talentów. W tym konkursie, skierowanym do uczniów szkół podstawowych i średnich powiatu lubaczowskiego, uczestnicy mają możliwość zaprezentowania swoich talentów w jednej z czterech kategorii: recytatorzy, soliści, tancerze oraz plastycy.

Aby wziąć udział w konkursie, każdy uczestnik musi wybrać utwór o tematyce zimowej, bożonarodzeniowej lub noworocznej i zaprezentować go na scenie w czasie nie dłuższym niż 3 minuty. Uczestnicy oceniani będą w trzech kategoriach wiekowych: klasy: I-IV, V-VIII oraz szkoły średnie.

Jury będzie oceniać prezentacje oraz prace plastyczne uczestników według różnych kryteriów, takich jak zgodność z tematem konkursu, interpretacja, kultura słowa, umiejętności wokalne, aranżacja, samodzielność prac oraz ogólny wyraz artystyczny. Celem konkursu jest popularyzowanie utworów i form artystycznych o tematyce zimowej, bożonarodzeniowej i noworocznej.

Zgłoszenia należy dostarczyć do instruktorów (pok. nr 40 – I p.) do 20 stycznia, natomiast prace plastyczne trzeba dostarczyć do 18 stycznia. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się 24 stycznia o godzinie 10:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Regulamin oraz karty zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej MDK. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 16 632 96 35 wew. 24, gdzie Krystyna Czura oraz Iwona Zabrońska-Kapłon odpowiedzą na wszelkie pytania.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here