Fot. Konrad Kwolek

Blisko dwustu uczestników wzięło udział w II Turnieju „Sędzia Winter Cup” w Krośnie. W zawodach z sukcesami uczestniczyli arbitrzy z powiatu lubaczowskiego reprezentujący Kolegium Sędziów Podokręgu Jarosław.

To była już druga odsłona tego futsalowego turnieju. W niedzielnym (07.01) turnieju „Sędzia Winter Cup 2024” udział wzięło 9 zaproszonych drużyn: OBFZ Presov (Słowacja), KS Dębica, KS, Rzeszów, KS Stalowa Wola, KS Krosno oraz Jasło, Brzozów i Sanok wchodzące w KS Krosno oraz reprezentacja Kolegium Sędziów Podokręgu Jarosłąw, w składzie której znaleźli się arbitrzy z terenu powiatu lubaczowskiego – Krzysztof Pachołek, Tomasz Sałek i Paweł Paryniak.

W rywalizacji grupowej nasza kadra zmierzyła się z KS Stalowa Wola, KS Dębica oraz KS Rzeszów, zdobywając 5 punktów, dających awans do fazy pucharowej. W tej nasi sędziowie rozpoczęli od zwycięstwa 3:0 z KS Stalowa Wola, zaś pojedynek z KS Dębica i KS Rzeszów zakończył się wynikami 1:1. W półfinale nasi reprezentanci po bardzo zaciętym pojedynku zremisowali bezbramkowo z OBFZ Presov i o tym kto zagra w finale zdecydowały rzuty karne. Te jednak lepiej wykonywali przeciwnicy. Ostatecznie reprezentacja sędziów z Podokręgu Jarosław zajęła III miejsce, wygrywając 5:0 (w. o.) z KS Stalowa Wola.

Główną nagrodę, czyli puchar za I miejsce zdobyli niepokonani w całych zawodach przedstawiciele OBFZ Preszów ze Słowacji, którzy w decydującym starciu pokonali po rzutach karnych gospodarzy z Kolegium Sędziów Krosno, grupa Krosno.

elubaczow.com, podkarpackizpn.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here