Przy kolejnym już skrzyżowaniu w Lubaczowie ruch reguluje nowa sygnalizacja świetlna. Jej uruchomienie ma usprawnić ruch w tej części miasta.

Dobiegły końca prace przy zadaniu pn. „Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Nr 866 ul. Unii Lubelskiej i Kard. S. Wyszyńskiego z drogą wojewódzką Nr 867 ul. Kard. S. Wyszyńskiego w m. Lubaczów”. Pojawienie się sygnalizacji w tym miejscu ma usprawnić ruch w tej okolicy, a szczególnie ułatwić jazdę kierowcom jadącym od stron ulicy Unii Lubelskiej.

Inwestycja nakierowana jest także na bezpieczeństwo pieszych. Użytkownicy zwracają jednak uwagę na brak przejścia przy skrzyżowaniu od ulicy Kardynała Wyszyńskiego.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

9 komentarze

 1. To będzie „ulubione” skrzyżowanie samochodów ciężarowych i autobusów. Już nawet na tym zdjęciu widać, że gdyby na pasie skrętu z Wyszyńskiego na Unii Lubelskiej stał samochód, autobus „nie wyrobił” by się ze skrętem.

 2. Dlaczego Redakcja Elubaczow wyłącza komentarze pod artykułem dotyczącym organizacji wyjazdu na marsz w obronie milionerów z TVP? Gdzie są te wolne media? Teresa Pamuła blokuje i banuje osoby, które zadają „niewygodne pytania” dotyczące wolnych mediów pod jej postami na Facebooku.
  Tak wyglądają te „wolne media”?

  • Serio? To nieźle, więc podobnie będzie z jakimś kombajnem czy innym z szerokim traktorem z szerokim osprzętem. Wpakuje się tam i zatka całe skrzyżowanie na godzine albo dłużej…
   – po co w ogóle tam ta wysepka 😀

   To drugie Unii/ Konopnickiej podobnie nieudacznie zrobione – korki tam się teraz robią gigantyczne. Zamiast tam zrobić oddzielne pasy na wprost i do skrętu to zrobili takie babolisko.

   Dzieciak z podstawówki który bawi się w gry ściganki samochodowe miejskie lepiej by to zaprojektował 😉 😀

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here