Zespół Pogoni-Sokoła Lubaczów rozpoczął intensywne przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek w podkarpackiej IV lidze. Drużyna planuje serię sparingów, otwarty test mecz i obóz przygotowawczy, aby osiągnąć ambitny cel – awans do III ligi.

Po zakończeniu rundy jesiennej na trzecim miejscu, zaledwie 3 punkty za liderem Cosmosem Nowotaniec, MKS Pogoń-Sokół Lubaczów pragnie zbudować swoją przewagę i zająć pierwsze miejsce. Przygotowania do rundy wiosennej ruszyły pełną parą, a obecnie piłkarze trenują pod czujnym okiem trenera Konrada Wójtowicza na boisku w okolicach Rzeszowa. Plan obejmuje siedem sparingów, otwarty test mecz oraz obóz przygotowawczy, które pomogą drużynie osiągnąć optymalną formę.

Pierwszy mecz kontrolny, który odbędzie się 13 stycznia z KS Wiązownica, to tylko początek serii sprawdzianów. Kolejno Pogoń-Sokół zmierzy się z Sokołem Sieniawa i JKS-em Jarosław, by następnie w lutym stawić czoła otwartemu testowi meczowemu. W drugiej połowie lutego drużyna uda się na obóz przygotowawczy, który z pewnością wzmocni jej kondycję przed startem sezonu.

Przed rozpoczęciem rozgrywek ekipa z Lubaczowa rozegra jeszcze cztery sparingi z Ładą Biłgoraj, Tomasovią Tomaszów Lubelski, Sokołem Sieniawa i Wisłoką Dębica, przygotowując się do starcia z Igloopolem Dębica, które będzie inauguracją 4-ligowych zmagań.

Oprócz intensywnych przygotowań w osiągnięciu celu mają pomóc także nowi piłkarze, którzy dołączą do zespołu. W tej kwestii klub nie wydał jeszcze żadnych oficjalnych komunikatów, ale mówi się m.in. o pozyskaniu dwóch graczy Karpat Krosno.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here