Fot. fb.com/BoromeuszLubaczow, arch.

W dzień Objawienia Pańskiego, 6 stycznia, mieszkańcy Lubaczowa i okolic będą mieli okazję uczestniczyć nie tylko w Orszaku Trzech Króli, ale również w świątecznym koncercie. To wydarzenie organizuje Parafia św. Karola Boromeusza.

Koncert rozpocznie się o godzinie 16.30. Wystąpią Studio Piosenki i Teatr Lentylki. Ich program będzie pełen świątecznej atmosfery i poezji, co z pewnością wprowadzi publiczność w magiczny nastrój.

Kolejnym punktem koncertu, o godzinie 17.45, będzie występ zespołu wokalno-instrumentalnego Parafii św. Karola Boromeusza. Ich program nosi tytuł „W krainie łagodności”. Grupa z pewnością zaprezentuje publiczności piękno muzyki, której brzmienie doskonale wpisuje się w atmosferę Święta Trzech Króli.

Na zakończenie, o godzinie 18.00, wystąpi Duo Accosphere, czyli duet akordeonowy w składzie Alena Budzinakova-Paulus i Grzegorz Paulus. Ich występ będzie niezwykłym doświadczeniem dla słuchaczy, którzy będą mieli okazję zanurzyć się w świat dźwięków, które można wyczarować na akordeonie.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here