Trwa głosowanie w konkursie Imagine EU organizowanym przez Sekretariat Generalny Komisji Europejskiej. O wyjazd do Brukseli rywalizują także uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie. Oddaj na nich swój głos!

Zadaniem grup biorących udział w konkursie było wymyślenie oraz przedstawienie w postaci filmu konkretnych pomysłów, które mogą uczynić Unię Europejską jeszcze lepszym miejscem do życia. Przedstawiona inicjatywa miała mieścić się w jednym z obszarów kompetencji Unii Europejskiej.

Zespół uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie rywalizuje z prawie czterystoma filmami z siedemnastu państw. Walczą, aby znaleźć się w pierwszej dziesiątce pod względem głosów publiczności i dzięki temu przejść do drugiego etapu rywalizacji. W nim jury wybierze trzy zwycięskie zespoły, które otrzymają nagrodę w postaci wyjazdu do serca Unii Europejskiej – Brukseli.

Oto ich film traktujący w temacie zdrowia publicznego. A pod nim krótka instrukcja głosowania.

Aby zagłosować na film i pomóc uczniom „ogólniaka”:

  1. 1. Zarejestruj się na stronie pod tym linkiem: https://citizens-initiative-forum.europa.eu/register_en.
  2. 2. Ustaw hasło poprzez maila, który znajdziesz w swojej skrzynce e-mail.
  3. 3. Wejdź pod ten link https://citizens-initiative-forum.europa.eu/video-competition/we-dont-know-what-we-eat_en#Vote-for-this-video i naciśnij „Zagłosuj”.

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here