Fot. Archiwum

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich przyjmuje oferty w przetargu na remont drogi wojewódzkiej nr 867 na odcinku Podemszczyzna – Horyniec-Zdrój. Wykonawców zainteresowanych realizacją tej inwestycji poznamy w styczniu 2024 roku.

Ogłoszenie o zamówieniu pn. „Remont drogi wojewódzkiej Nr 867 w km 52+000 – 57+193,63 na odcinku Basznia Dolna – Horyniec Zdrój – Część II” zostało ogłoszone 4 grudnia. Chodzi o przeprowadzenie remontu ostatniego odcinka drogi z Lubaczowa do Horyńca-Zdroju na trasie z Podemszczyzny do Horyńca-Zdroju o długości nieco ponad 5 km. Oferty w tym postępowaniu można składać do 8 stycznia 2024 roku.

Choć planowany termin realizacji inwestycji to koniec września przyszłego roku, to w gminie Horyniec-Zdrój wierzą, że zostanie ona zakończona wcześniej.

Miejmy nadzieję, ze prace remontowe przebiegną równie szybko i już na wiosnę całość prac zostanie zakończona. Pozostanie jeszcze odcinek Horyniec-Zdrój – Werchrata, którego dokumentacja jest w trakcie opracowywania – czytamy na profilu Gminy Horyniec-Zdrój.

Przypomnijmy, że apele o remont drogi w kierunku Horyńca-Zdroju kierowane są do władz wojewódzkich od wielu lat. Temat ten był poruszany jeszcze w trakcie kampanii wyborczej w 2014 roku.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here