Fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

W czwartek (21.12) dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Przemyślu Rafał Kijanka oraz Prezes Zarządu Spółki „Uzdrowisko Horyniec” Dorota Czyż podpisali umowę dotyczącą wynajmu nowych pomieszczeń, które staną się miejscem stacjonowania nowego Zespołu Ratownictwa Medycznego (ZRM).

Udział w tym ważnym wydarzeniu wzięli także: Renata Lubera – Kierownik Oddziału Ratownictwa Medycznego z Wydziału Ratownictwa Medycznego i Powiadamiania Ratunkowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Łukasz Hudzik – kierownik Dyspozytorni Medycznej DM 09 Rzeszów, Marcin Ozimek – koordynator Zespołów Ratownictwa Medycznego w powiecie lubaczowskim, oraz Marta Strojna – zastępca koordynatora ZRM w powiecie lubaczowskim.

Jakość udostępnionych przez Uzdrowisko Horyniec pomieszczeń jest zgodna z najwyższymi standardami, co zagwarantuje komfortowe warunki pracy dla ratowników medycznych. Lokalizacja nowego ZRM w Horyńcu Zdroju przyczyni się do znacznego skrócenia czasu dotarcia pomocy medycznej do mieszkańców, pacjentów i kuracjuszy przebywających w tej okolicy.

Warto podkreślić, że nowy ZRM, będący częścią WSPR SPZOZ w Przemyślu, rozpocznie swoją pełnienie służby od dnia 01.01.2024 r. To ważny krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców i skuteczności świadczenia pomocy medycznej w regionie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here