W niedzielę (17.12) w gminie Horyniec-Zdrój można było poczuć ciepło i radość podczas przedświątecznych spotkań z mieszkańcami i kuracjuszami. Wydarzenia w Parku Zdrojowym i w Nowym Bruśnie były okazją do złożenia życzeń, kolędowania i dzielenia się opłatkiem.

Park Zdrojowy w Horyńcu-Zdroju stał się miejscem pełnym ciepła i radości podczas przedświątecznego spotkania mieszkańców i kuracjuszy. Imprezę zaszczycił włodarz gminy, Wójt Robert Serkis, który skierował do zebranych serdeczne życzenia świąteczne. Wraz z proboszczem parafii wszyscy wspólnie odmówili modlitwę, podzielili się opłatkiem i śpiewali kolędy. Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dziewięcierzu zadbały o tradycyjne dania świąteczne, częstując barszczem z uszkami i pysznym makowcem.

Przedświąteczne spotkanie odbyło się także w Nowym Bruśnie. Podczas tego wydarzenia dzieci ze Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju zaprezentowały urocze jasełka, dodając świątecznemu klimatowi wyjątkową atmosferę. W spotkaniu uczestniczyła także Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, która wspólnie z mieszkańcami cieszyła się atmosferą zbliżających się świąt.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z obu wydarzeń.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Horyniec-Zdrój.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here