Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen radości. Jednym z najważniejszych jego elementów jest choinka, która dodaje wnętrzom niepowtarzalnego uroku. Jeśli pragniesz stworzyć niezapomnianą atmosferę w swoim domu, koniecznie rozważ zakup żywej choinki od leśników.

Już prowadzona jest sprzedaż drzewek w siedzibach leśnictwa Czerwinki, Polanka, Werchrata, Wielki Las i Załuże. Do 21 grudnia będzie można tam zakupić swoją wymarzoną choinkę w godzinach 8:00-13:00. To doskonała okazja, aby znaleźć piękne drzewko, które wprowadzi niepowtarzalną atmosferę do domu.

W Nadleśnictwie Oleszyce oraz Szkółce Leśnej Kolonia również ruszyła sprzedaż żywych choinek. 15 grudnia oraz od 18 do 22 grudnia w godzinach 8:00-14:00 będzie można znaleźć swoje wymarzone drzewko.

Z kolei 18 i 19 grudnia w godzinach 10:00-14:30 odbędzie się sprzedaż detaliczna drzewek choinkowych na placu Nadleśnictwa Lubaczów. To doskonała okazja, aby znaleźć idealne drzewko, które stanie się nieodłącznym elementem świątecznego wystroju. W ofercie znajdą się zarówno świerki, jak i jodły, które zachwycą swoim pięknem.

Jeśli chcesz poczuć magię świąt w swoim domu, wybierz choinkę od leśników. Czekają na Ciebie wspaniałe drzewka, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Wybierz swoją wymarzoną choinkę i ciesz się niezwykłą atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here