Trener Konrad Wójtowicz będzie prowadził pierwszy zespół Pogoni-Sokoła Lubaczów także we wiosennej rundzie rozgrywek. Czwartoligowiec stawia także jasny cel, którym jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zmiany na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny nie będzie. Konrad Wójtowicz ma pełne zaufanie zarządu klubu, dlatego została mu powierzona dalsza praca z zawodnikami. Chcemy stawiać na swoich, a u obecnego trenera widzimy duży entuzjazm do pracy i chęć ciągłego rozwoju całej drużyny, a co za tym idzie dążenie do założonego celu, którym jest awans do III ligi – informuje Robert Machczyński, prezes klubu Pogoń-Sokół Lubaczów.

Warto dodać, że w ostatnim czasie członkowie stowarzyszenia MKS Pogoń-Sokół Lubaczów podczas walnego zgromadzenia zdecydowali jednogłośnie o sprzedaży sekcji piłki nożnej prywatnej spółce o tej samej nazwie. Decyzja ta ma na celu m.in. umożliwienie prywatnemu sponsorowi podejmowania pełnych zobowiązań i rozpoczęcie zadań inwestycyjnych na Stadionie Miejskim, który ma zostać wydzierżawiony temu podmiotowi. W trakcie walnego zebrania ze strony władz nowej spółki padły także deklaracje o wzmocnieniach drużyny przed rundą wiosenną.

Przypomnijmy, że MKS Pogoń-Sokół Lubaczów zakończył jesienną rundę rozgrywek podkarpackiej czwartej ligi na trzecim miejscu w tabeli, ze stratą trzech punktów do lidera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here