Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas radości i podarunków, ale także okazja do okazania bezinteresownej dobroci wobec innych. W duchu tych wartości, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w akcji zbiórki krwi, która odbędzie się w auli szkoły we wtorek 12 grudnia 2023 roku w godzinach od 9:00 do 12:00.

Pracownicy szkoły podkreślają, jak ogromna jest potrzeba krwi w różnych sytuacjach medycznych. To niezwykle cenny dar, który może uratować życie wielu pacjentom. Dlatego apelujemy do Waszej dobroci i solidarności – liczymy na Wasz liczny udział!

Akcję przeprowadzi wykwalifikowany zespół z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Dla każdej osoby, która odda krew przewidziane są drobne upominki oraz słodki poczęstunek przygotowane przez Szkolne Koło Caritas i parafię pw. Narodzenia NMP w Oleszycach.

Warunki Udziału

Przypominamy, że krew może oddać osoba pełnoletnia, ważąca ponad 50 kg, w dobrym stanie zdrowia. Przed zbiórką zalecamy powstrzymanie się od spożywania tłustych potraw oraz odpowiednie nawodnienie organizmu. W dniu zbiórki warto spożyć lekkie śniadanie. Ważne jest także zabranie ze sobą dowodu osobistego (plastikowego), który będzie niezbędny do rejestracji.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here