Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu w gminie Lubaczów, z dumą ogłasza swoje zwycięstwo jako laureat ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Ta niewielka placówka oświatowa staje się jedyną w powiecie, która zdobyła jedną z głównych nagród – mobilną pracownię komputerową o wartości około 50 tysięcy złotych.

Mobilna pracownia komputerowa to wyposażenie, które usprawni procesy nauczania w szkole. Zawiera 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość przechowywania i zasilania urządzeń. Dodatkowo opogramowanie dostarczone w ramach nagrody ułatwi pracę z uczniami, a tablica interaktywna stanie się nowoczesnym narzędziem wspomagającym procesy dydaktyczne.

Zwycięski projekt, koordynowany przez panią Annę Gielarowiec i pana Łukasza Łuczaka, został wykonany przez uczniów klas I-III. To interaktywna kolorowanka, której tematem była równowaga pomiędzy aktywnościami online a offline. Słonik „Spacjusz” pełnił rolę opiekuna, dbającego o harmonię w korzystaniu z technologii.

Nagroda już dotarła do szkoły, wzbudzając ogromną radość wśród uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Mobilna pracownia komputerowa stanie się nie tylko narzędziem do nauki, ale również źródłem inspiracji i motywacji do twórczego podejścia do edukacji. Jej obecność w szkole na pewno uatrakcyjni zajęcia i wpłynie pozytywnie na rozwój kompetencji cyfrowych uczniów.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here