Już po raz trzeci wystartuje Gala Wolontariatu, która jest inicjatywą Poseł na Sejm RP Teresy Pamuły oraz Stowarzyszenia Kobiety Karpat. Osoby, które niosą bezinteresowną pomoc innym wyróżnione zostaną 15 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie o godzinie 15:00.

Gala jest wyjątkowym wydarzeniem, które symbolicznie oddaje hołd wyjątkowym ludziom, którzy troszczą się o innych. To doskonała okazja, aby docenić ich zaangażowanie oraz wyróżnić. W naszym powiecie działają liczne stowarzyszenia i organizacje, które poświęcają swoją energię i czas na pomoc drugiemu człowiekowi. Chcąc docenić najbardziej zaangażowanych wolontariuszy, Teresa Pamuła podczas Gali wręczy im podziękowania i medale za ich działalność społeczną.

Wolontariusze, którzy pragną wziąć udział w 3. Gali Wolontariatu, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w biurze poselskim Teresy Pamuły (ul. Rynek 25 w Lubaczowie). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 11 grudnia.

Gala Wolontariatu jest znakomitą okazją do spotkania i wymiany doświadczeń między różnymi organizacjami działającymi na rzecz społeczności lokalnej. To wydarzenie daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, współpracy oraz inspiracji dla dalszych działań na rzecz drugiego człowieka.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here