W minionym tygodniu seniorzy z gminy Horyniec-Zdrój mieli okazję do świętowania i uczestnictwa w andrzejkowej zabawie. To wyjątkowe spotkanie, zorganizowane w ramach programu „Aktywni+”, było okazją do wspólnego świętowania, rozmów i radosnych chwil.

Wójt Gminy, Robert Serkis, dołączył do seniorów, aby podzielić się z nimi tą wyjątkową chwilą. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego obiadu, podczas którego panowała atmosfera życzliwości i wzajemnej rozmowy. Po głównym posiłku nadszedł czas na słodki deser, który okazał się nie tylko ucztą dla podniebienia, ale także pretekstem do dzielenia się wspomnieniami i historiami. W Cafe Sanacja zapanowało prawdziwe poczucie wspólnoty i radości z wspólnych doświadczeń.

Wieczór dopełniły tańce i śpiewy, które udowodniły, że energia i radość nie znają wieku. Seniorzy z Gminy Horyniec-Zdrój, z uśmiechami na twarzach, świętowali razem, tworząc atmosferę pełną ciepła i wzajemnej życzliwości.

Projekt „Smakuj życie w każdym wieku”, dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej na lata 2021-2025, był nie tylko tłem wydarzenia, ale także integralną częścią tego świętowania. Inicjatywa ta ma na celu wspieranie aktywności społecznej seniorów, promując zdrowy i pełen życia styl życia.

Wszystkim seniorom życzymy dalszej aktywności, zdrowia i wielu radosnych chwil w gronie swoich bliskich i przyjaciół. Niech każdy dzień będzie dla nich okazją do smakowania życia!

Galeria zdjęć, fot. Gmina Horyniec-Zdrój.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

  1. Pamietam Panią Anie jak pracowała z seniorami w Cieszanowie, osoba kompetentna i oddana swojej pracy, zaradna również bo projekty pisze i realizuje- szkoda że u nas jej nie ma bo brakuje ludzi z pasją. Mam nadzieje że wójt docenia skarb jaki posiada. Pozdrawiamy Pani Aniu

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here