Fot. Szlachetna Paczka Lubaczów

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Weekend Cudów. Już prawie wszystkie rodziny z powiatu lubaczowskiego znalazły swoich darczyńców. Przed nami wyjątkowy czas dla Szlachetnej Paczki.

Nieco ponad dwa tygodnie temu Szlachetna Paczka udostępniła internetową Bazę Rodzin, które czekają na pomoc w tym roku. W gronie potrzebujących są osoby z powiatu lubaczowskiego. Baza ta obejmuje także mieszkańców powiatu lubaczowskiego, które z różnych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Większość z nich znalazła już swoich darczyńców, a na pomoc czeka już tylko Pani Bogusława z Rodziną.

Pani Bogusława mieszka z mężem i matką, nad którą sprawuje opiekę, ze względu na chorobę i niepełnosprawność. Wcześniej obydwoje z mężem pracowali i niczego im nie brakowało. Niestety, mąż zachorował, musiał zrezygnować z pracy i jest pod opieką lekarzy specjalistów. Mimo trudnej sytuacji i przemęczenia, nikt nie narzeka – czytamy na stronie Szlachetnej Paczki.

Ta rodzina chciałby dostać zestaw garnków, kuchenkę gazową i środki czystości. By ją wesprzeć należy kliknąć przycisk „Wybieram tę Rodzinę” na stronie szlachetnapaczka.pl i uzupełnić dane. Później pozostaje już tylko zebranie potrzebnych rzeczy i przekazanie do magazynu Szlachetnej Paczki w Lubaczowie.

Szlachetna Paczka to projekt, który od wielu lat zdobywa uznanie za skuteczność w niesieniu pomocy potrzebującym w okresie świątecznym. Bazując na zasadzie transparentności, organizacja udostępnia listę rodzin, a każda z nich opisuje swoją sytuację oraz potrzeby. Szlachetna Paczka nie tylko przynosi materialne wsparcie, ale również buduje społeczną solidarność, zachęcając do bezpośredniego angażowania się w pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia i dołączenia do grona Darczyńców. Dzięki Waszej hojności, Święta dla wielu rodzin w Lubaczowie nabiorą niezapomnianego blasku. Włączcie się w Weekend Cudów z Szlachetną Paczką Lubaczów! – pisze Danuta Kacprzak z lubaczowskiej Szlachetnej Paczki.

Weekend Cudów już 16 i 17 grudnia!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here