W samym sercu Narola, 16 grudnia, w godzinach 9:00 – 14:00 trwać będzie Kiermasz Bożonarodzeniowy. To doskonała okazja dla mieszkańców i turystów, by poczuć magię zbliżających się świąt i nabyć niepowtarzalne produkty i wyroby.

Lokalni twórcy przygotowali ogromną różnorodność unikatowych ozdób, które z pewnością ożywią każde wnętrze. Będzie można znaleźć wiele niepowtarzalnych dekoracji, które stworzą wyjątkowy klimat świąt Bożego Narodzenia w każdym domu. Kiermasz Bożonarodzeniowy w Narolu to również doskonały moment na znalezienie wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Wiele stoisk oferować będzie ręczne wykonane przedmioty, które doskonale nadadzą się na nietypowy i niezapomniany podarunek.

To jednak nie wszystko, co będzie można znaleźć na Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Przez cały czas trwania imprezy, uczestnicy będą mieli okazję skosztować przepysznych wypieków, które z pewnością rozbudzą wszystkie zmysły. Wędrując po Rynku, można będzie delektować się aromatem świeżo upieczonych pierników, pięknie udekorowanych babeczek, tradycyjnych serników i wielu innych smakołyków. Wielbiciele tradycyjnej polskiej kuchni nie będą zawiedzeni i na pewno znajdą coś dla siebie.

Organizatorzy zachęcają także do czynnego udziału w Kiermaszu. Jeśli chcesz podzielić się swoimi produktami, ozdobami czy wypiekami z innymi, możesz skontaktować się z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Narolu, dzwoniąc pod nr 662 118 799.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here