Do licytacji zachęca burmistrz Narola Grzegorz Dominik.

W Narolu dobiegają końca świąteczne licytacje. Konkurować można o jednodniową pracę na fotelu Burmistrza i całodniową pracę włodarza w twoim gospodarstwie. Warto wziąć udział w zabawie, bo jej cel jest szczytny – stworzenie 15 paczek świątecznych dla samotnych i potrzebujących mieszkańców gminy.

Grzegorz Dominik, Burmistrz Narola, pragnie uczynić tegoroczne święta wyjątkowymi nie tylko dla nas samych, ale także dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. To wspaniała okazja, by wziąć udział w akcji charytatywnej i stworzyć trochę ciepła w ten zimowy czas.

W świątecznej licytacji można zgarnąć jednodniową pracę na fotelu Burmistrza. Dla osób zainteresowanych byciem liderem gminy, będzie to niezwykłe doświadczenie, które pozwoli z bliska zobaczyć, jak wygląda typowy dzień pracy włodarza gminy. Będzie to szansa na zdobycie nowych doświadczeń i lepsze zrozumienie lokalnych spraw.

W drugiej licytacji wygrać można całodniową pracę Burmistrza w swoim gospodarstwie. To unikalna okazja, by zlecić Burmistrzowi różne zadania, takie jak plewienie ogródka, porąbanie stosu drewna czy przygotowanie obiadu. To doskonała szansa na otrzymanie pomocy w domowych obowiązkach, a także zrobienie niespodzianki swojej rodzinie zaskakującym gościem.

Chcąc wziąć udział w licytacjach, należy pod odpowiednim postem na Facebooku wpisać komentarz z ofertą. Trzeba się pośpieszyć, bo licytacja trwa tylko do 6 grudnia, do godziny 20:00. Odrobina naszego zaangażowania może sprawić, że czyjeś święta będą pełne radości i ciepła. Nie ma nic piękniejszego niż dzielenie się z innymi w tej magicznej atmosferze. Wielkie serca mogą sprawić, że ta świąteczna akcja będzie wyjątkowa i pozwoli wielu osobom poczuć, że są ważne i docenione.

Organizację świątecznej licytacji wspierają Stowarzyszenie Narol – Pomocne Roztocze oraz Doktor Ewa Borychowska.

Świąteczna licytacja nr 1:

Świąteczna licytacja nr 2:

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here