Fot. KPP w Lubaczowie

Tylko w ciągu jednego dnia mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie zatrzymali pięć osób, które nie miały uprawnień do kierowania pojazdami. Część z nich wsiadła za kierownicę mimo sądowego zakazu.

Pierwsza z kierujących została zatrzymana we wtorek (28.11) tuż po godz. 8 w Opace w gminie Lubaczów. Wtedy to policjanci z lubaczowskiej drogówki, zatrzymali do kontroli samochód marki Seat. Okazało się, że 37-letnia kierująca pojazdem, zdecydowała się usiąść za kierownicą, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kobieta za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Natomiast, po godz.11, dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na ul. Szopena w Lubaczowie. Po przyjeździe na miejsce kolizji, okazało się, że kierujący audi, wykonując manewr cofania nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego najechał na osobowego opla. To nie jedyne przewinienie sprawcy kolizji. W trakcie interwencji okazało się, że 32-letni mężczyzna posiada decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Sprawa trafi do sądu.

Tego samego dnia, przed godz. 12, policjanci z ogniwa ruchu drogowego, w Kobylnicy Wołoskiej w gminie Wielkie Oczy zatrzymali do kontroli samochód marki Volkswagen. Jak się okazało, 57-letni kierujący pojazdem, posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Lubaczowie. Mężczyzna po raz kolejny za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Również we wtorek, po godz. 16, w Lubaczowie, policjanci zespołu patrolowo interwencyjnego zatrzymali do kontroli kierującego oplem. 62-latek siedzący za kierownicą pojazdu, nie posiadał uprawnień do kierowania. Ta sprawa także trafi do sądu.

Po godz. 19.30, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Narolu, zatrzymali do kontroli 30 -letniego kierującego mazdą, który usiadł za kierownicą nie posiadając do tego uprawnień. Ten mężczyzna za swoje zachowanie również będzie odpowiadał przed sądem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here