Święty Mikołaj odwiedzać będzie najmłodszych w naszym regionie. 10 grudnia pojawi się w Horyńcu-Zdroju i spełni dziecięce marzenia.

To bardzo wyczekiwane i ważne wydarzenie dla wszystkich maluchów, które będą miały okazję osobiście porozmawiać z Mikołajem i otrzymać wymarzone prezenty. Przybysz z Laponii przyjedzie z radością, aby wysłuchać ich życzeń i obdarować prezentami. W Parku Zdrojowym pojawi się o godz. 16.00. Spotkanie to jest doskonałą okazją dla całej rodziny na wspólne spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze.

Aby dzieci otrzymały prezenty od Świętego Mikołaja, rodzice powinni zdeponować je w Gminnym Ośrodku Kultury w dniach 7-8 grudnia w godzinach od 8:00 do 17:00. To doskonała okazja, by zagwarantować swojemu dziecku niezapomniane chwile pełne niespodzianek. Dzieci będą miały szansę uwierzyć w cud, w siłę dobra i w możliwość spełnienia swoich marzeń.

Dodatkowe informacje związane z organizacją spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 166313105.

Organizacja wydarzenia jest możliwa dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu-Zdroju oraz Wójta Gminy Horyniec-Zdrój, którzy starają się tworzyć niezapomniane chwile dla mieszkańców.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here