Fot. PZPW w Rzeszowie, Gmina Lubaczów

Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie docenił w czwartek (23.11) osoby zaangażowane w pracę na rzecz oświaty. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele szkół z terenu gminy Lubaczów.

Podkarpackie Certyfikaty Edukacyjne oraz Certyfikaty Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych przyznano po raz drugi. W tym roku te znaki jakości otrzymało około 200 nauczycieli, dyrektorów szkół i samorządowców. Już wcześniej pisaliśmy, że wśród laureatów znalazł się Starosta Lubaczowski Zenon Swatek.

Docenionych z terenu naszego powiatu jest jednak więcej, bo Certyfikat Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych otrzymał dyrektor ZSP w Baszni Dolnej Pan Bolesław Dydyk. Z kolei Certyfikaty z Wyróżnieniem otrzymali nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Poety ks. J. Twardowskiego w Krowicy Samej za wdrożenie i realizację innowacji organizacyjno–metodycznych w roku szkolnym 2022/2023, podnoszących jakość pracy placówki, są to: Pani Iwona Krućko, Pani Marzena Konopka, Pani Jolanta Bojarska, Pani Małgorzata Mendyk oraz Pani Anna Horiwnyk.

elubaczow.com, gminalubaczow.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here