Miejski Dom Kultury w Lubaczowie po raz kolejny zachęca, by swoje cztery ściany na święta udekorować własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Zaprasza więc do wzięcia udziału w XIV Konkursie Plastycznym Świąteczny Dom Boże Narodzenie i pokazania swoich dzieł szerszemu gronu.

Termin składania prac konkursowych upływa 11 grudnia, dlatego warto już teraz zabrać się za tworzenie swoich dzieł. Uczestnik konkursu ma możliwość wykonania pracy w jednej z trzech kategorii: stroik, szopka lub ozdoba świąteczna. Co ciekawe, organizatorzy pozwalają na przygotowanie prac zbiorowych, dzięki czemu grupa znajomych czy rodzeństwo mogą wspólnie wziąć udział w konkursie.

Jedną z najważniejszych zalet konkursu jest fakt, że organizatorzy dopuszczają dowolność technik, form i wzorów. Każdy uczestnik może swobodnie wykorzystać swoje umiejętności artystyczne i wyobraźnię, używając różnorodnych materiałów i tworząc dzieła o indywidualnym charakterze.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 20 grudnia o godzinie 15.30 w Miejskim Domu Kultury. Dodatkowo, od 20 grudnia do 7 stycznia będzie można podziwiać wystawę prac konkursowych.

Konkurs Plastyczny Świąteczny Dom Boże Narodzenie to znakomita okazja dla pasjonatów sztuki, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, do zaprezentowania swojego talentu i wyobraźni artystycznej. Wydarzenie daje możliwość wyrażenia kreatywności w tematyce bożonarodzeniowej. Nie czekaj zatem, tylko już teraz zacznij tworzyć swoje niepowtarzalne prace.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here