Środowy (22.11) wieczór był wyjątkowy dla starszych mieszkańców gminy Lubaczów. W Domu Kultury w Krowicy Samej uczestniczyli oni w gminnych obchodach Dnia Seniora, będących zwieńczeniem serii ich aktywności.

Wieczór rozpoczął się od występu artystycznego zespołu „Gwiazdki”, który dostarczył uczestnikom niezapomnianych chwil i pełnych emocji przeżyć. Stąd, każdy z utworów wykonanych przez młode artystki i ich opiekunki nagrodzony został gromkimi brawami. Następnie nadszedł czas na oficjalną część obchodów, podczas której wręczono zasłużonym seniorom dyplomy, życzenia oraz wyrazy wdzięczności za ich aktywny udział w życiu społeczności lokalnej.

Życzenia składali: Marta Tabaczek – Przewodnicząca Rady Powiatu i jednocześnie Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Wiesław Kapel – Wójt Gminy, oraz Roman Cozac – Przewodniczący Rady Gminy. Ich obecność podkreślała rangę wydarzenia, podkreślając jednocześnie zaangażowanie władz lokalnych w inicjatywy skierowane do seniorów. W swoim wystąpieniu Wójt Wiesław Kapel podkreślił niezwykle istotną rolę seniorów w działalności lokalnej społeczności, licząc przy tym na podejmowanie kolejnych inicjatyw i aktywności z ich strony.

W trakcie spotkania był także moment na wykonanie pamiątkowych fotografii, które stanowić będą nie tylko wspomnienie tego wyjątkowego wieczoru, ale również udokumentują zaangażowanie Klubów Seniora z poszczególnych miejscowości gminy.

W atmosferze wzajemnej życzliwości i uśmiechów odbyły się również rozmowy, dzięki którym seniorzy mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i historiami życiowymi.

Gminne obchody Dnia Seniora w Krowicy Samej były zwieńczeniem wielu aktywności, w których uczestniczyli starsi mieszkańcy gminy w ostatnim czasie. Były to m.in. integracyjne wyjazdy i spotkania, czy rozmaite warsztaty.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here