Fot. Archiwum

Założyciel i Prezes Zarządu Asseco Poland S. A. Adam Góral wystąpi z prelekcją w Lubaczowie. Wystąpienia pt. „Świat nowych możliwości” będzie można wysłuchać w czwartek w trakcie Gali Przedsiębiorczości w Zespole Szkół.

Przed nami kolejna edycja Gali Przedsiębiorczości, którą organizuje Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie. Tegoroczna odsłona wydarzenia będzie miała miejsce w czwartek, a jej specjalnym gościem będzie Adam Góral. Prezes Zarządu największej firmy informatycznej w Polsce wystąpi w jej trakcie z wykładem pt. „Świat nowych możliwości”.

W programie gali znalazł się także koncert akordeonowy Marka Majchera, podpisanie umowy współpracy między Państwową Akademią Nauk Stosowanych a Zespołem Szkół, oraz podsumowanie programów stypendialnych i wręczenie nagród i podziękowań przedsiębiorcom i darczyńcom.

Będzie to wyjątkowy dzień pełen inspiracji, refleksji i uznania dla przedsiębiorców oraz osób wspierających rozwój naszej społeczności. Zapewniamy, że to wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów – zapowiadają organizatorzy.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here