W monodramie wystąpi Justyna Król z Teatru im. Wandy Siemaszkowej, fot. MDK w Lubaczowie.

Spektakl o życiu po życiu, poruszający tematy nadprzyrodzone, ale także odkrywający przed widzami różne aspekty wystawiony zostanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju. W sobotę, 2 grudnia o godz. 19.00 wystąpi Justyna Król, pochodząca z Lubaczowa.

Na deskach wystawiona zostanie sztuka pt. „Następna do raju”. To debiutancki monodram Justyny Król z Teatru im. Wandy Siemaszkowej w pełni ukazujący jej talent. Miłośnikom teatru opowie o aktorce, która niespodziewanie umiera i staje przed obliczem św. Piotra. Swoje życie pełne sławy, marzeń i niepowodzeń przedstawia jak ostatnią rolę. Robi to brawurowo, z nutą dystansu i humoru. Spektakl porusza aktualne tematy życiowe i społeczne, otwierając przed widzami kulisy egzystencji.

Autorem widowiska jest znany artysta kabaretowy, autor tekstów i konferansjer – Tomasz Jachimek. Reżyserem spektaklu jest Sławomir Gaudyn, muzykę napisał Tomasz Bajerski, a scenografią zajęła się Magdalena Gajewska. O ruch sceniczny zadbał Dariusz Brojek, natomiast przygotowanie wokalne należy do Dominiki Kindrat.

Bilety wstępu można nabyć w cenie 30 zł.

„Następna do raju” została już wystawiona między innymi w Lubaczowie w październiku 2022 roku.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here