Firma DANZZ Sp. z o.o., mająca swoją siedzibę i zakład produkcyjny w Lubaczowie, została laureatem konkursu zorganizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie. Nagrodzono ją za doskonałe praktyki w poprawie warunków bezpieczeństwa pracy.

We wtorek (14.11) w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów z zakresu bezpieczeństwa pracy, zorganizowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie. Wydarzenie obejmowało rozmaite konkursy, w tym „Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej”. W ramach trzydziestej edycji tego wydarzenia nagradzano przedsiębiorstwa za doskonałe praktyki w poprawie warunków bezpieczeństwa pracy oraz za inspirację dla innych pracodawców do eliminacji zagrożeń w ich zakładach.

Laureatów wybierano w trzech kategoriach, zależnie od liczby zatrudnionych pracowników. W pierwszej kategorii tj. zakładów pracy do 49 zatrudnionych, pierwsze miejsce przyznano firmie DANZZ Sp. z o.o., mająca swoja siedzibę i zakład produkcyjny w Lubaczowie.

Firma DANZZ działalność rozpoczęła w roku 2018 roku, a zakład produkcyjny powstał w roku 2021 na terenie parku przemysłowego przy ul. Technicznej w Lubaczowie.  Składa się ze stolarni, spawalni, lakierni, magazynu oraz części biurowej. Firma obecnie zatrudnia 11 pracowników.

Produkty DANZZ to autorskie wysokiej jakości meble z litego drewna, m.in. stoły, łóżka, komody, regały, ławy. Swoje produkty oferuje w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Francji, Wielkiej Brytanii i Rumunii zarówno poprzez sprzedaż stacjonarną, jak i internetową.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here