Andrzejki to doskonała okazja do przeżycia niezapomnianej nocy pełnej wróżb, tańców do białego rana i skosztowania wyśmienitej kuchni. Taką przeżyć można w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej 2 grudnia (sobota). Trwają zapisy.

Noc andrzejkowa to czas pełen tajemniczych wróżb, miłosnych przepowiedni i tańców do białego rana. To też idealna okazja do wzięcia udziału w ostatniej hucznej zabawie przed zbliżającym się adwentem oraz pretekst do spotkań ze znajomymi. W całej Polsce organizowane są imprezy tematyczne, na których można spędzić czas w fantastycznym towarzystwie. Jednym z takich miejsc jest Kresowa Osada w Baszni Dolnej, która 2 grudnia zaprasza na Andrzejki.

Radość na parkiecie zapewni niezastąpiony zespół muzyczny Iluzer, który poprowadzi zabawę taneczną. Będzie można potańczyć do najpopularniejszych przebojów i nieustraszonych rytmów, które sprawią, że nikt nie będzie w stanie usiedzieć na miejscu. Na dodatek, na stołach pojawią się przepyszne przekąski, zakąski, desery i słodkości, które będą doskonałym uzupełnieniem wieczoru. Nie zabraknie również wykwintnych kolacji i szerokiego wyboru napojów i piwa, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Koszt udziału w Andrzejkach to jedynie 179 złotych od jednej osoby. To naprawdę niewielka kwota, jeśli weźmiemy pod uwagę całą imprezę, która na nas czeka!

Jeśli chcesz dołączyć do fantastycznej zabawy, nie zwlekaj i zapisz się już teraz! Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 500 738 500.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here