Bernadeta Szczypta, fot. arch. pryw.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie gościć będzie Bernadeta Szczypta. Spotkanie z dziennikarką, politolożką i działaczką społeczną odbędzie się 21 listopada (wtorek) o godzinie 17:00.

Bernadeta Szczypta jest autorką książek, które poruszają tematykę codziennego życia, radości, a także pokonywania przeszkód i motywacji. Jej dzieła są pełne inspirujących historii o sile do działania i dążeniu do celu.

Bernadeta Szczypta pochodzi z Jarosławia. Ukończyła studia w Krakowie, a obecnie mieszka w Rzeszowie. Od 2000 roku jest związana z Polskim Radiem Rzeszów, gdzie pracuje jako dziennikarka. Swoją pracę traktuje jako swoistą pasję, która pozwala jej zadawać pytania, słuchać i odkrywać rozmaite sfery świata. Fascynują ją spotkania z ludźmi, którzy stawiają czoła trudnościom życiowym, dlatego od wielu lat aktywnie współpracuje z organizacjami pozarządowymi.

Została uhonorowana tytułem laureatki Konkursu Lodołamacze w kategorii „Dziennikarz bez barier”. To wyróżnienie podkreśla jej niezwykłe zaangażowanie i umiejętność otwierania ludzkich serc, a także wspierania osób, które napotykają na różne trudności w ich codziennym życiu.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here