Kończymy rundę jesienną w dobrych nastrojach, jednak mamy świadomość że najważniejsze dopiero przed nami - podsumował na FB KS Zdrój.

Za nami ostatnia kolejka jesiennej rundy rozgrywek lubaczowskiej A klasy w sezonie 2023/2024. Lider z Horyńca-Zdroju nie dokończył spotkania, bo przeciwnicy odpuścili po pierwszej połowie.

Za nami 15 kolejek spotkań lubaczowskiej A klasy w rozgrywkach sezonu 2023/2024. Ostatnią serię gier w jesiennej odsłonie rozegrano w sobotę (11.11). W jej ramach lider z Horyńca-Zdroju po raz kolejny pokazał swoją silę. W Krowicy piłkarze Zdroju zaaplikowali miejscowym aż 7 goli i to tylko do przerwy. Taki obrót sprawy i własne problemy sprawiły, że Graniczni na drugą połowę już nie wyszli.

Do samego końca sporo emocji było natomiast w derbowym pojedynku w Wólce Krowickiej, gdzie miejscowy Rolnik podejmował Zryw Młodów. Kibice podczas tego spotkania zobaczyli także 7 bramek (M. Gelmuda, K. Hanus, G. Furgała, R. Furgała – P. Dawidowicz, K. Junik, K. Antonik), ale ku zadowoleniu tych miejscowych, więcej z nich strzelili gospodarze.

O tym, że warto walczyć do końca, przekonali się natomiast gracze Huraganu Basznia Dolna, którzy mimo tego, że do przerwy przegrywali z Gwiazdą Wielkie Oczy 0:2 (Patryk Kaławaj, Kamil Kuchta), to po przerwie straty odrobili z nawiązką i wygrali spotkanie jedna bramką (Tomasz Dorota, Jakub Tokarz, Patryk Żak).

Wyniki 15. kolejki spotkań lubaczowskiej A klasy:

Huragan Basznia Dolna3-2Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Futory3-0Czerwoni Cewków
Zalew Stary Lubliniec2-2Czarni Oleszyce
Juwenia Cieszanów0-1Unia Łukawiec
Roztocze Narol0-2LKS Miękisz Nowy
Graniczni Krowica0-7
przerw.
Zdrój Horyniec
Rolnik Wólka Krowicka4-3Zryw Młodów

Podsumowanie całej rundy znajdziecie u nas w najbliższym czasie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here