Aktorzy, miłośnicy teatru i osoby, które w swojej pracy wykorzystać muszą techniki sceniczne mogą wziąć udział w warsztatach teatralnych dla dorosłych. Odbędą się one w dniach 7-9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.

Niezależnie od poziomu doświadczenia teatralnego, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie miał szansę odkryć pasję aktorską. Wykorzystując różne metody pedagogiczne, instruktorki pomogą uczestnikom odkryć i rozwijać ich indywidualne talenty sceniczne.

W trakcie trzech intensywnych dni, uczestnicy będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności aktorskie pod okiem dwóch utalentowanych instruktorek. Monika Rasiewicz, pedagog z krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i Akademii Muzycznej, będzie jednym z prowadzących warsztaty. Jej doświadczenie i wiedza są nieocenione, więc uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się od niej wiele cennych wskazówek i technik.

Drugą prowadzącą będzie Iwona Korab-Kowalska, utalentowana reżyserka, edukatorka i instruktorka teatralna. Jej pasja do teatru jest zaraźliwa, a kreatywność sprawia, że każdy warsztat jest nie tylko naukowym doświadczeniem, ale również inspirującą przygodą.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w warsztatach mogą dokonać zgłoszenia w Gminnym Ośrodku Kultury lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 16 631 31 05. Miejsca są ograniczone, dlatego wszelkie zgłoszenia należy przesłać do 30 listopada. Udział jest bezpłatny.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here