W tym roku motocykliści także chcą uszczęśliwić podopiecznych z Domów Dziecka. Wzorem ubiegłych lat organizują Podkarpackie Mikołajki. W ramach akcji zbierają pieniądze na prezenty i inicjatywy, które uszczęśliwią dzieci.

Stowarzyszenie Motocykliści Dzieciom i Forum Podkarpackich Motocyklistów, zgodnie z coroczną tradycją, zapraszają do udziału w Podkarpackich Mikołajkach. W ramach akcji, każdy ma możliwość wpłacenia pieniędzy na specjalne konto Stowarzyszenia (64 1090 2590 0000 0001 4893 9047). Wziąć udział można także w licytacjach, które ruszą już w poniedziałek. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli, POW w Nienadowej, Domu Dziecka w Nowej Sarzynie, Domu dla dzieci i młodzieży Przystań w Tyczynie i POW im. H. Hanasiewicza w Rzeszowie..

Środki, które zostaną zebrane, będą miały różnorodne cele. Część pieniędzy zostanie przeznaczona na zakup słodyczy, które trafią do paczek na święta. To idealna okazja, aby sprawić dzieciom radość w okresie Bożego Narodzenia. Stowarzyszenie wykorzysta zebrane fundusze także na inne inicjatywy. Jednym z przykładów jest organizacja wycieczek integracyjnych, które pozwolą dzieciom spędzić czas poza murami placówki. Tego rodzaju aktywności są niezwykle ważne dla rozwoju najmłodszych i pozwalają im na doświadczenie przygód. Dodatkowo, zebrane pieniądze pomogą Stowarzyszeniu w organizacji różnorodnych imprez, takich jak grill na Dzień Dziecka czy kuligi w zimie. Dzięki tym inicjatywom, dzieci będą miały szansę na odrobinę radości i beztroski, która jest niezastąpiona w okresie dorastania.

Jak da się zauważyć, każda wpłata na konto Stowarzyszenia będzie nie tylko pomocna, ale także symboliczna. Pokażmy, że jesteśmy gotowi do działania i troszczymy się o potrzeby najmłodszych.

Oto dowód, że warto włączyć się do akcji:

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here