Variegato Gelato to bardzo popularna lodziarnia w Lubaczowie. Teraz w obiekcie dostępne będą także dania z zimowego menu.

Pracownia Variegato Gelato w Lubaczowie po raz kolejny zaskakuje swoich klientów. W Narodowe Święto Niepodległości, ten popularny u nas obiekt gastronomiczny, wprowadza nowe zimowe menu. Kilka pozycji z pewnością Was zaskoczy!

Pracownia Variegato Gelato to doskonale znany obiekt gastronomiczny w Lubaczowie. Od kilku lat oblegany szczególnie przez miłośników lodów rzemieślniczych. Teraz będzie tu można posilić się także zimą, bo od 11 listopada pojawią się nowe dania w ramach zimowego menu. W tym, nie zabraknie oczywiście lodów, ale głównymi pozycjami będą włoskie kanapki panini serwowane na ciepło w różnych odsłonach. Ich nazwy, takie jak „kura”, „wieprz”, czy „krewetka” od razu budzą konkretne skojarzenia, a w obiekcie zapewniają, że konkretne będą także ich porcje.

Klientom do gustu przypadnie zapewne także cannoli siciliani (włoski deser w formie rurki z kremem), czy słodki rogalik cornetto. W ofercie znalazły się ponadto także ciepłe i zimne napoje oraz frytki.

Pracownia Variegato Gelato mieści się przy ul. Rynek 19 i jest czynna w godz. 11:00-20:00.

Materiał partnerski.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here