Przeznacz swoje niepotrzebne przedmioty na realizację marzeń innych. Przygotuj się na kolejny ZS-owy BAZAREK w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie! Już po raz trzeci placówka zachęca do wsparcia uczniów, a jednocześnie do przynoszenia niepotrzebnych rzeczy, które mogą znaleźć nowe życie w rękach innych.

Organizatorzy chcą, aby wydarzenie było nie tylko okazją do sprzedawania i kupowania, ale przede wszystkim szansą na pomoc ambitnym uczniom. Proszą więc o przeglądanie swojego stryszka, piwniczki, szafy, a nawet szuflad w poszukiwaniu przedmiotów, których już się nie używa, a mogą one posłużyć innym.

– Jeśli masz w domu rzeczy, których już nie potrzebujesz, masz wyrzucić, a wiesz, że mogą się przydać innym, przynieś już dziś do szkoły – zachęcają do udziału w akcji nauczyciele.

Tym samym chcą dać rzeczom drugie życie, a uczniom – szansę na zdobycie stypendiów. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie finansowe dla zdolnych uczniów szkoły, którzy marzą o rozwijaniu swoich talentów.

Osoby, które chcą dołączyć do akcji mogą przynosić rzeczy do internatu. W tej sprawie kontaktować się można z nauczycielami: Barbarą Zagrodzką, Agnieszką Wojciechowską lub Jackiem Ważnym.

ZS-owy BAZAREK ruszy 2 grudnia (sobota) w godz. 9.00-16.00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here