W sobotę (04.11) społeczność Rudy Różanieckiej miała okazje uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Klub piłkarski Roztocze obchodził swoje 40-lecie istnienia. Jubileusz zgromadził zarówno obecnych, jak i byłych członków klubu.

Obchody jubileuszu klubu odbyły się w wyjątkowej atmosferze. To czas, kiedy wszyscy mogli wspólnie świętować długą historię klubu i powspominać ważne wydarzenia oraz osoby, które przyczyniły się do rozwoju klubu na przestrzeni lat.

Uroczystość zgromadziła nie tylko obecnych członków klubu, ale także przyjaciół i sympatyków piłki nożnej. Wielu ludzi przybyło, aby wspólnie uczcić 40 lat istnienia klubu Roztocze Ruda Różaniecka. To dowód na to, jak dużą rolę klub odgrywa w lokalnej społeczności i jak wiele emocji związanych jest z jego historią.

Jubileusz był także okazją do złożenia podziękowań i wręczenia odznaczeń. Te wpłynęły m.in. od prezesa podkarpackiego ZPN Mieczysława Golby oraz prezes OZPN w Jarosławiu Józefa Ozimka.

Nie byłoby tej wyjątkowej uroczystości bez zaangażowania wielu osób, które włożyły ogrom pracy w organizację imprezy jubileuszowej. Szczególne podziękowania klub skierował w stronę pań z Koła Gospodyń Wiejskich Rudnianki.

Galeria zdjęć, fot. Roztocze Ruda Różaniecka.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here