Tym razem Roztocze Narol musiało uznać wyższość piłkarzy horynieckiego Zdroju, fot. MKS Roztocze

Na jedną kolejkę przed końcem rundy, horyniecki Zdrój zapewnił sobie pozycję lidera tabeli i tytuł „mistrza jesieni” lubaczowskiej A klasy. Było to możliwe m.in. za sprawą remisu lidera z Lubaczowa.

Przedostatnia kolejka spotkań jesiennej rundy rozgrywek lubaczowskiej A klasy przyniosła zmianę na pozycji lidera. Dzięki wygranej w Narolu i remisie rezerw Pogoni-Sokoła, tytuł „mistrza jesieni” zapewnił sobie horyniecki Zdrój.

Wysokie zwycięstwa w niedzielne popołudnia zanotowały ponadto zespoły z Młodowa i Miękisza Nowego, a komplety punktów zainkasowały drużyny z Wielkich Oczu, Starego Lublińca i Futor.

Wyniki 14. kolejki spotkań:

Gwiazda Wielkie Oczy3-1Rolnik Wólka Krowicka
Zryw Młodów6-1Graniczni Krowica
LKS Miękisz Nowy6-0Juwenia Cieszanów
Unia Łukawiec2-3Zalew Stary Lubliniec
Czarni Oleszyce1-4Błękitni Futory
Pogoń-Sokół II Lubaczów1-1Huragan Basznia Dolna
Roztocze Narol0-8Zdrój Horyniec

Aktualna tabela:

Poz.DrużynaMPktWRP
1.KS ZDRÓJ HORYNIEC13361201
2.MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II13321021
3.LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY12301002
4.LKS MIĘKISZ NOWY1328913
5.LKS ZRYW MŁODÓW1326823
6.LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA1321634
7.LKS CZERWONI CEWKÓW1320625
8.LKS BŁĘKITNI FUTORY1319616
9.MKS ROZTOCZE NAROL1316517
10.LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA1316517
11.LKS GRANICZNI KROWICA1312409
12.LKS ZALEW STARY LUBLINIEC1312337
13.LKS CZARNI OLESZYCE1393010
14.MKS JUWENIA CIESZANÓW1341111
15.LKS UNIA ŁUKAWIEC1310112

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here