W sobotę (28.10) w Łukawcu odbyła się uroczystość oficjalnego przekazania i poświęcenia nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Spotkanie było także okazją do wręczenie podziękowań i odznaczeń.

Nowy, średni wóz ratowniczo-gaśniczy, który trafił do jednostki OSP w Łukawcu tydzień temu, to dla strażaków ochotników i całej społeczności gminy Wielkie Oczy ogromny powód do dumy. W sobotę odbyła się oficjalna uroczystość jego przekazania, która zgromadziła wielu gości. Wśród nich byli m.in.: poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, st. bryg. Janusz Jabłoński – Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, bryg. Michał Lautenszleger – Komendant Powiatowy PSP w Lubaczowie, dh Lesław Król – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Lubaczowie, Starosta Lubaczowski Zenon Swatek oraz Wójt Gminy Wielkie Oczy Albert Hawrylak.

Nowy samochód poświęcił ks. Dominik Samulak proboszcz parafii pw. Objawienia Pańskiego w Łukawcu, a w trakcie uroczystości zostały także wręczone odznaki wzorowego strażaka oraz srebrne i złote medale za zasługi dla pożarnictwa.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Wielkie Oczy.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

44 komentarze

 1. Do Kuklinowskiego vel polaka2010 z 9:23. Partia, która realnie wygrywa wybory to ta, która utworzy potem rząd, który rządzi. PiS dostał jedynie najwięcej głosówi i sami są w mniejszości. Sam Kaczyński powiedział, że to nie jest zwycięstwo tylko porażka. Jako wielki hejter na usługach PiS to dobrze powinieneś wiedzieć ? No chyba, że z rajtuz jeszcze nie wyszedłeś albo ze śpioszków ?

 2. Szanowna Redakcjo. Mam dzisiaj problemy by pisać komentarze u Was na portalu bo raz sekcja komentarzy się pojawia a większość razy znika przez co nie mogę odpowiadać na hejty ,,ekipy polaka2010″. Czy to ja mam jakiś problem, podpadłem u Was ? czy coś u Was się psuje. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

   • A może odniesiesz się do zarzutów, które tutaj padają pod twoim adresem, kłamco? Brak odwagi? Nic dziwnego. Suweren PiS jest taki sam jak ich karmiciele.

    Czytam sobie dziś, że Morawiecki udzielił wywiadu, a w nim…
    „Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla Interii uznał, że PiS nie prowadził negatywnej kampanii na temat Donalda Tuska.” – ten dwukrotnie skazany przez sąd kłamca za chwilę jeszcze powie, że uważał Donalda Tuska to jest najlepszego premiera. Albo, że Premier Zjednoczonej (udawanej) Prawicy to był najgorszy premier w historii Polski. Na co ten święty Mateusz jeszcze liczy? No na co? Powiesz nam polak2010? Powinieneś go doskonale rozumieć 😉

    A najśmieszniejszy jest ten fragment: „Mateusz Morawiecki mówi, że zawsze był zwolennikiem kompromisu aborcyjnego.” 😀 😀 😀 😀 jak oni się boją, jak oni wyją i szukają schronienia i frajerów, którzy nadal będą ich kryć, ich i ich afery. Czy oni mają ludzi za kretynów? Wszyscy wiemy co robili. Tego bełkotu będziemy pewnie jeszcze słuchać kilkanaście dni.

    Co ciekawe – Czarnek tydzień temu mówił, że gdyby nie powstało PiS, to rozważałby PSL. Nie ma, nie było i wszystko wskazuje na to, że nie będzie większych hipokrytów od złodziei z PiS.

    Nie mogę doczekać się jak te szczury będą uciekać z tonącego okrętu. Ciekawe czy mają już wybrane kraje do których będą zwiewać.

    Słyszałem też, że nasza Ewka zwiewa z Urzędu Wojewódzkiego. Ciekawe dlaczego? Boi się, że mogłaby nie poradzić sobie na rynku pracy w sektorze prywatnym? 😉

   • Kuklinowski vel polak2010. znowu się nauczyłeś jednego głupiego tekstu i się nim chwalisz. A najbardziej śmieszne mnie to, że Twoi idole z PiS teraz mówią, że chcieli by być w PSL ? A tak psioczyleś na mój PSL przez ostatnie 5 lat ? Nawet nie masz jak zaatakować PSL bo Twoi karmiciele Ci tego zakazali i dlatego atakujes mnie osobiscie a nie PSL ? Na Twoim miejscu bym prostu zamilknął ? Ale to dla Ciebie za trudne a z każdym komentarzem tylko szorujesz po dnie.

 3. a ja wam powiem,że kiedyś się angażowałem,interesowałem,komentowałem a teraz mam to kompletnie w głębokim poważaniu. czytaj- we dupie. mnie od tego ani 5 zł nie przybędzie. jak jakiś imigrant mnie zaatakuje to ja się nie boje,mam dobrą pale i napierda.lam. ważne aby zdrowie było. tego nie kupisz za żadne skarby
  a reszta to niech spier…ode mnie

 4. „Poseł Ziobry i jeden z największych hejterów dekady, Dariusz Matecki, zatrudniony na fikcyjnym etacie w Lasach Państwowych, na dyrektorskim stanowisku, podszywał się pod kobiety i zaczepiał mężczyzn.”

  Brzmi zupełnie jak nasz polak2010 (Babinicz, Kuklinowski, Radziwiłł, etc. ??), który również podszywał się tutaj pod kobiety (Oleńka) i został nakryty przez tutejszą redakcję.

  Może to jakaś zakamuflowana opcja LGBT? ??

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here