W piątek (27.10) w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaczowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2023”. Komisja oceniła w sumie 82 prace.

Ogłoszony latem konkurs adresowany był do dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Komisja konkursowa w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie wybrała spośród 82 prac, 9 najlepszych w trzech kategoriach wiekowych, biorących udział w powiatowym etapie ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2023”. W każdej kategorii wiekowej, komisja przyznała również po dwa wyróżnienia.

W swoich pracach dzieci i młodzież nawiązywały do bezpiecznego spędzenia wakacji. Konkursowe prace cechowała duża kreatywność, a także różnorodność technik wykonania – podsumowują organizatorzy konkursu.

W miniony piątek, w świetlicy lubaczowskiej komendy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym. Nagrody i dyplomy wręczyli: Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorz Błaszczyk, Starosta Lubaczowski Zenon Swatek, Burmistrz Miasta Lubaczowa Krzysztof Szpyt oraz przedstawiciel Gminy Lubaczów Agata Antonik. W uroczystości uczestniczyli także Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego kom. Paweł Farion oraz asp. Anna Hanus-Witko, która była odpowiedzialna za organizację konkursu na szczeblu powiatowym. Obecni byli również rodzice oraz opiekunowie laureatów i osób wyróżnionych w konkursie.

Nagrody zostały ufundowane przez Starostę Lubaczowskiego, Burmistrza Miasta Lubaczowa oraz Wójta Gminy Lubaczów.

Galeria zdjęć, fot. KPP w Lubaczowie, Powiat Lubaczowski.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here