Fot. Kasia Stanczyk Photo & Design

W Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie usłyszymy wyjątkowy duet artystów. Na scenie wystąpią Anna Maria Jopek i Robert Kubiszyn.

Anna Maria Jopek, znana i ceniona za swój wyjątkowy głos oraz wszechstronne muzyczne talenty, połączy siły z wirtuozem gitary basowej, Robertem Kubiszynem. Razem stworzą niesamowitą muzyczną ucztę, która pozostawi trwały ślad w sercach każdego, kto przybędzie na koncert.

Poczęstują brzmieniem, kolorami, energią i wirtuozerią, której nie da się doświadczyć w wielkich salach koncertowych. Zapewnią wieczór pełen uniesień i zaskoczeń. Od szeptanej ballady po progresywny folk, od subtelności po dziarskość grania bez ograniczeń – zapowiada wydarzenie Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego.

Koncert odbędzie się w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Krzysztofa Komedy. Co najlepsze, wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc koniecznie zdobądźcie zaproszenia!

Wejściówki na koncert można odbierać w Biurze Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Lubaczowie od wtorku (24.10) w godzinach 9.00-12.00.

Szczegóły wydarzenia:

  • Miejsce: Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. Krzysztofa Komedy
  • Data: 10 listopada 2023 r. (piątek)
  • Godzina: 20.00
  • Bilety: Bezpłatne zaproszenia (ilość miejsc ograniczona)

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here