Członkowie Klubu Seniora, działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Horyńcu-Zdroju, mieli wyjątkowy tydzień pełen aktywności i kulturalnych doznań. Odwiedzili m.in. filharmonię i teatr.

W niedzielny (15.10) wieczór, seniorzy z Horyńca-Zdroju udali się do Filharmonii Podkarpackiej, gdzie mogli delektować się koncertem „ABBA i inni symfonicznie”. Przeniesienie największych przebojów zespołu ABBA na muzyczny klucz symfoniczny było niezwykłym przeżyciem. Wspaniała muzyka i wyjątkowa atmosfera koncertu sprawiły, że seniorzy spędzili czas przy niezapomnianych dźwiękach i emocjach.

Następnie, we wtorek (17.10), uczestnicy Klubu Seniora wybrali się na widowisko teatralne w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. „Skrzypek na dachu”, to nie tylko spektakl, ale prawdziwa podróż w czasie i przestrzeni. Historia życia Tevye, biednego mleczarza w jednej z wiosek w Rosji carskiej, była ciekawym doznaniem artystycznym.

Obydwie te kulturalne wycieczki dostarczyły seniorom wiele radości i wrażeń. Klub Seniora w Horyńcu-Zdroju to nie tylko miejsce spotkań i rozmów, ale także przestrzeń, gdzie promowana jest aktywność i uczestnictwo w kulturalnym życiu regionu.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here