We wtorek (17.10) w Szkole Podstawowej w Krowicy Samej odbyło się uroczyste otwarcie XI Edycji Ligi Gminnej Szkół na sezon 2023/2024. Rywalizacja tradycyjnie zapowiada mnóstwo emocji i sportowej pasji.

Na uroczystym rozpoczęciu Ligii Gminnej obecny był Wiesław Kapel – Wójt Gminy Lubaczów. Wydarzenie zgromadziło także dyrektorów szkół, nauczycieli wychowania fizycznego, młodych zawodników oraz uczniów. Zanim zawodnicy przystąpili do zmagań na boisku, wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się częścią artystyczną przygotowaną przez utalentowanych uczniów Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej.

Liga Gminna, w swojej XI edycji, przewiduje rywalizację drużyn ze szkół podstawowych z terenu gminy Lubaczów. Do pierwszego turnieju przystąpiło pięć drużyn, w kategorii dziewczynek z klas IV-VI.  Kolejny turniej odbędzie się w dniu 28 października 2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Baszni Dolnej. Liga Gminna Szkół to doskonała okazja do zaprezentowania przez uczniów swoich umiejętności na boisku, ale także do nauki takich wartości jak fair play.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Lubaczów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here