Dziewięć kolejek spotkań lubaczowskiej B klasy potrzebnych było, by zespół ze Starego Dzikowa stracił pierwsze punkty. Lider z Rudy Różanieckiej wrócił z remisem.

Za nami 9. kolejka spotkań lubaczowskiej B klasy. Zespół Victorii Stary Dzików, który do tej pory wygrał wszystkie swoje mecze, tym razem musiał pogodzić się z remisem. Lidera nieco wstrzymała drużyna Roztocza Ruda Różaniecka.

Wyniki 9. kolejki spotkań:

Legia Oleszyce0-6LKS Korzenica
Tanew Wola Wielka2-3Leśnik Płazów
Roztocze Ruda Różaniecka2-2Victoria Stary Dzików
Błękitni Zalesie0-7Piast Antoniki
Start II Lisie Jamy4-2Walter Opaka

Aktualna tabela:

Lp.DrużynaMPktZRPB+B-BB
1Victoria Stary Dzików82271036630
2LKS Mołodycz81550319181
3LKS Korzenica81550320128
4Piast Antoniki815503271215
5Roztocze Ruda Różaniecka81341324177
6Leśnik Płazów71341220173
7Start II Lisie Jamy81031431238
8Walter Opaka8103141422-8
9Tanew Wola Wielka9930621210
10Błękitni Zalesie872151730-13
11Legia Oleszyce80008556-51

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here