Gminna Biblioteka Publiczna w Horyńcu-Zdroju zaprasza w sobotnie (14.10) popołudnie i wieczór na wyjątkowe wydarzenia, które przeniosą nas w krainę literatury, przygody i wyobraźni. Przed nami „Noc Bibliotek” od hasłem „Absurd nie czytać!”.

W sobotę Gminna Biblioteka Publiczna w Horyńcu-Zdroju zaprasza wszystkich miłośników książek na popołudniowe i wieczorne wydarzenia. Akcja rozpocznie się o godzinie 14:00 spotkaniem skierowanym do młodszych czytelników (w wieku od 8 lat lub z rodzicem), dotyczącym książki „Mój kumpel jest dziewczyną” autorstwa Weroniki Ancerowicz. To świetna okazja, aby porozmawiać o znaczeniu prawdziwej przyjaźni, którą przybliży nam historia głównych bohaterów tej fascynującej pozycji. Na tym spotkaniu nie tylko porozmawiamy, ale także wykonamy sobie bransoletki przyjaźni, które będą pamiątką niezapomnianego dnia spędzonego w bibliotece.

W godzinach 15:00 rozpocznie się turniej gier planszowych. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody, a dla pozostałych uczestników upominki, które z pewnością dostarczą mnóstwo radości. Wybrane gry planszowe to doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i połączenie zabawy z nauką.

W międzyczasie, o godzinie 17:00, zorganizujemy kreatywne warsztaty dla młodych budowniczych. W ich trakcie będzie można stworzyć własny zamek Harry’ego Pottera lub coś, co tylko wasza wyobraźnia wam podpowie. Warto dodać, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszych zgłoszeń w bibliotece lub pod numerem telefonu 666 634 654.

Dzień pełen literackich emocji zakończy wieczorny seans filmowy z popcornem.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here