Fot. Archiwum

Na dwie kolejki przed końcem jesiennej rundy rozgrywek lubaczowskiej B klasy tabeli lideruje zespół ze Starego Dzikowa. Victoria zdobył komplet punktów i straciła zaledwie cztery bramki.

W miniony weekend zespoły rywalizujące w lubaczowskiej B klasie rozegrały 8. kolejkę spotkań. Tempa nie zwalnia lider tabeli ze Starego Dzikowa, który odniósł siódme zwycięstwo z rzędu, trąc przy tym dopiero czwartą bramkę w sezonie. Tym razem o dominacji Victorii przekonała się drużyna z Woli Wielkiej.

Komplet punktów do ligowej tabeli dopisali sobie także: wicelider z Mołodycza, który ograł rezerwy Startu Lisie Jamy, Walter Opaka po wygranej z Błękitnymi Zalesie oraz Piast Antoniki, który pokonał drużynę z Rudy Różanieckiej. Mecz Leśnika z oleszycką Legią został rozegrany awansem jeszcze w sierpniu br.

Wyniki 8. kolejki spotkań lubaczowskiej B klasy:

LKS Mołodycz2-1Start II Lisie Jamy
Walter Opaka3-0Błękitni Zalesie
Piast Antoniki5-2Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików4-1Tanew Wola Wielka
Leśnik Płazów4-1Legia Oleszyce

Aktualna tabela:

Lp.DrużynaMPktZRPB+B-BB
1Victoria Stary Dzików72170034430
2LKS Mołodycz81550319181
3Roztocze Ruda Różaniecka71240322157
4LKS Korzenica71240314122
5Piast Antoniki71240320128
6Leśnik Płazów61031217152
7Walter Opaka7103131218-6
8Tanew Wola Wielka8930519181
9Start II Lisie Jamy7721427216
10Błękitni Zalesie772141723-6
11Legia Oleszyce70007550-45

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here