Już w niedzielę (1.10) w Lubaczowie odbędzie się Piknik Rodzinny pn. „Piłka łączy Lubaczów”. Na Stadionie Miejskim o godz. 12.00, nie tylko dla miłośników piłki nożnej, przygotowane będą liczne atrakcje.

Jedną z atrakcji Pikniku Rodzinnego będzie zabawa przy muzyce prowadzona przez DJ-a SZAJA. Będzie można się bawić przy ulubionych przebojach i tańczyć do woli. Dodatkowo odbędzie się Festiwal Piłki Nożnej, który przyciągnie miłośników tego sportu. Miejscowe drużyny MKS Pogoń-Sokół II Lubaczów i LKS Miękisz Nowy zmierzą się ze sobą w emocjonującym meczu o godzinie 15:00. To bez wątpienia świetna okazja, aby wspierać lokalnych sportowców i dopingować ich podczas rozgrywek.

Dla najmłodszych uczestników Pikniku Rodzinnego organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Na terenie stadionu rozstawione zostaną dmuchańce, na których dzieci będą mogły się wyśmienicie bawić i spędzić czas w towarzystwie swoich rówieśników. Dodatkowo dla nieco starszych udostępniony zostanie grill, gdzie będzie można skosztować pysznych posiłków, a także specjalnie przygotowanych napojów chłodzących. To świetna okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here