Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie wystawiony zostanie niezwykły spektakl teatralny pt. „Żona do adopcji”. To przedstawienie, które połączy w sobie elementy komedii, dramatu i refleksji nad życiem.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom, praca, dom, praca. Codzienność staje się jednak znudzeniem, a jego życie przestaje być tak przewidywalne, gdy żona niespodziewanie wyjeżdża. To dopiero początek szeregu nieoczekiwanych wydarzeń. Jego mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita, a do drzwi puka jego kolega z podstawówki, Filip. Dodatkowo, pojawia się przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której istnieniu Adam zupełnie zapomniał.

Spektakl „Żona do adopcji” to opowieść o tym, jak niespodziewane wydarzenia mogą całkowicie zmienić nasze życie i wprowadzić mnóstwo niedomówień, pomówień oraz abstrakcyjnych insynuacji. Wszystko to skrywane pod płaszczem „normalności”. Czy bohater spektaklu zdoła rozwikłać ten splot dziwnych zdarzeń?

Obsada spektaklu to utalentowani aktorzy: Alżbeta Lenska (lub alternatywnie Olga Borys), Marek Pituch, Jakub Wons (lub alternatywnie Michał Rolnicki).

Przygotujcie się na wieczór pełen emocji, śmiechu i głębokich przemyśleń. Spektakl „Żona do adopcji” jest doskonałą okazją, aby wyjść z domu i spędzić czas w gronie przyjaciół lub rodziny.

Bilety do nabycia na stronie: https://biletyna.pl/

Szczegóły wydarzenia:

  • – Spektakl „Żona do adopcji”
  • – Data: 7 października 2023 roku (sobota)
  • – Godzina: 19:00
  • – Miejsce: Miejski Dom Kultury w Lubaczowie.

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here