W ostatnich dniach, Horyniec-Zdrój i jego okolice, odwiedziła wybitna polska aktorka Grażyna Szapołowska. Jej wizyta była nie tylko okazją do artystycznego występu, ale także do odkrywania uroków Roztocza Wschodniego.

Grażyna Szapołowska, znana z licznych ról filmowych i teatralnych, wystąpiła razem z Robertem Hornem w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju, gdzie prezentowali wiersze noblistki Wisławy Szymborskiej. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników literatury i sztuki z całego regionu.

Jednak wizyta aktorki w Horyńcu-Zdroju nie ograniczyła się tylko do występu. Na zaproszenie Wójta Gminy Horyniec-Zdrój Roberta Serkisa, Grażyna Szapołowska miała okazję zwiedzić m.in. Zespół Cerkiewny w Radrużu. To miejsce jest ważnym elementem dziedzictwa kulturowego Roztocza Wschodniego i przyciąga turystów oraz miłośników historii.

Ta wizyta to doskonały przykład na to, że można łączyć sprawy zawodowe z przyjemnościami, a jednocześnie odkrywać piękno i bogactwo kulturowe naszego regionu – relacjonuje Gmina Horyniec-Zdrój.

Horyniec-Zdrój i okolice są znane nie tylko z pięknych krajobrazów i ciekawych zabytków, ale przede wszystkim z uzdrowiskowych walorów i obiektów. Gościnność i otwartość mieszkańców oraz gospodarza Horyńca-Zdroju sprawiły, że aktorka mogła poczuć się tu wyjątkowo komfortowo. Dla nas, jej wizyta to z kolei świetna okazja do promocji podkarpackiej części Roztocza.

Horyniec-Zdrój wraz z okolicami to idealne miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć w bliskości przyrody oraz poznać fascynującą historię naszego regionu, często nieznaną także mieszkańcom naszej okolicy. Zachęcamy zatem wszystkich do odwiedzenia tego urokliwego miejsca i odkrycia jego niezwykłych atrakcji.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here