Początkiem października Bank Spółdzielczy w Lubaczowie rozpoczyna innowacyjny projekt dedykowany przedsiębiorcom z regionu. „Pierwsza Liga Biznesu” to nowatorska inicjatywa, która ma na celu stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, budowania relacji biznesowych i rozwoju lokalnej społeczności przedsiębiorców.

Inauguracyjne spotkanie „Pierwszej Ligi Biznesu” odbędzie się już 5 października 2023 roku o godzinie 13:00 w Sali konferencyjnej Centrali Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Tematem spotkania będzie „Nowoczesna firma – jak płatności bezgotówkowe wpływają na rozwój biznesu.”

Dla uczestników pierwszego spotkania Bank Spółdzielczy w Lubaczowie przygotował voucher ubezpieczeniowy o wartości 100 zł. Uczestnicy projektu „Pierwsza Liga Biznesu” mogą liczyć na wiele korzyści, w tym: możliwość funkcjonowania w klubie biznesu bez dodatkowej opłaty, wsparcie od ekspertów z różnych dziedzin, wzmacnianie kompetencji w konkretnych obszarach, czy uzyskanie profesjonalnej wiedzy na temat źródeł finansowania.

Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele firmy IT CARD, którzy zaprezentują atrakcyjną ofertę na terminale płatnicze.

Projekt „Pierwsza Liga Biznesu” to inicjatywa wspierana przez Fundację Polska Bezgotówkowa, Grupę Biura Informacji Kredytowej oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Głównym celem projektu jest stworzenie przestrzeni, w której doświadczeni i początkujący przedsiębiorcy z różnych branż będą mogli spotykać się, dzielić się wiedzą, wymieniać doświadczeniami oraz współpracować. W ramach „Pierwszej Ligi Biznesu” zaplanowano cykl sześciu spotkań poświęconym różnym aspektom prowadzenia biznesu. Ich celem jest wymiana doświadczeń na tematy biznesowe, możliwość uzyskania pomocy i współpracy, budowanie wspólnego prestiżu i siły lokalnego środowiska oraz integracja przedsiębiorców.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie zachęca wszystkich przedsiębiorców, zarówno tych doświadczonych, jak i tych początkujących, do udziału w projekcie. To doskonała okazja do rozwoju, zdobywania wiedzy oraz budowania wartościowych relacji biznesowych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here