Fot. KPP w Lubaczowie.

Przez trzy dni lubaczowscy policjanci prowadzili akcję „Trzeźwość”. Na drogach powiatu lubaczowskiego skontrolowali w sumie 2315 kierujących. Niestety nie zabrakło kierowców z promilami.

W minioną sobotę (16.09) kilkanaście minut po godz. 16, w Lipsku w gminie Narol, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego jednośladem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że cyklista miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 60-letni mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Tego samego dnia, po godz. 17, policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach, w Bihalach w gmini Wielkie Oczy, zatrzymali do kontroli drogowej audi. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości siedzącego za kierownicą 40-latka. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. Okazało się, że mężczyzna posiada także aktualnie obowiązujący zakaz kierowania pojazdami.

Natomiast, przed godz. 18, w Dąbrowie w gminie Lubaczów, policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli samochód marki Ford. Okazało się, że kierowca pojazdu miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i będzie odpowiadał za swoje zachowanie przed sądem. 

Również w sobotę, 16 września br., policjanci z lubaczowskiej drogówki, w Niemstowie w gminie Cieszanów, zatrzymali do kontroli drogowej 37-letniego cyklistę. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierującego jednośladem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here