Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie może być dumne ze swoich uczniów, którzy odnieśli sukces w trzeciej edycji Podkarpackiego Konkursu na Esej. Konkurs ten stanowił wyjątkową okazję dla młodego pokolenia do wyrażenia swojego głosu na temat wyzwań zmieniającego się świata.

Jury konkursu doceniło pracę dwójki utalentowanych uczniów z lubaczowskiego „ogólniaka” – Kingi Malik i Michała Bębnika. Oboje przygotowywali swoje eseje pod czujnym okiem pani Doroty Krzowskiej-Ważnej. Tematem ich prac było pytanie: „Jakie prawdy o nas samych odsłaniają relacje z innym człowiekiem?” To pytanie skłoniło młodych autorów do głębokich refleksji nad naturą ludzkich relacji i sposobem, w jaki wpływają one na naszą samoocenę oraz postrzeganie świata.

Nagroda, jaką zdobyli nasi utalentowani uczniowie, to stypendium o wartości 25 000 złotych na poczet studiów w wybranej placówce należącej do Collegium Humanum. Jest to wyjątkowa okazja dla Kingi i Michała, która otwiera przed nimi nowe perspektywy edukacyjne i kariery zawodowej.

Finaliści konkursu mieli okazję świętować swoje sukcesy na uroczystości w rzeszowskiej filii Collegium Humanum. To wyjątkowe wydarzenie, które uhonorowało ich wysiłki i talent w dziedzinie eseistyki.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów na ich edukacyjnej ścieżce.

Galeria zdjęć, fot. LO w Lubaczowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here